​Kontakt

Diaflex A/S

Lene Haus Vej 17B
​7430 Denmark

​​Tlf: +45 75 77 34 00

E-mail: diaflex@diaflex.dk

DIAFLEX A/S i Roskilde:

Håndværkervej 16, 4000 Roskilde

Klik her for rutevejledning

CVR-nummer: 19667340

Klik her for at modtage vores nyhedsbrev

 
 
 
 
Nogle felter er ikke udfyldt korrekt

​Medarbejdere

Mogens Eskildsen

Direktør

Salg Danmark

Diamantværktøj

Mobil: (+45) 40 68 00 74

Mail: ​mogens@diaflex.dk​​

Boas Laursen

Salgschef
Diamantværktøj

Mobil: (+45) 20 83 60 36

Mail: ​boas@diaflex.dk

Mathias Harid

Cand. Merc.

Marketing og digitalisering

Mail: ​mathias@diaflex.dk

Lasse Olsen

Salg / Værksted

Mobil: (+45) 22 22 41 71

Jesper Wolf Kaster
Salg 

Jylland (syd og vest) / Fyn


Mobil: (+45) 20 32 60 32

Mail: jesper@diaflex.dk

Jørn Nørgaard

Salg / Logistik


Tlf.: (+45) 52 23 91 91

Mail: jnr@diaflex.dk

Bogholderi


Mail: bogholderi@diaflex.dk

Salg af diamant- og betonsliber

Vi har mange års erfaring med salg af diamantværktøj. Dette for du hvis du vælger os.

Leverandør til byggeriet og industrien siden 1994

Med 25 års erfaring er du sikret det rigtige værktøj i høj kvalitet - hver gang.

Førende leverandør af diamantsliber og betonsliber

Vores mange årige erfaring og høje ekspertise har gjort os til førende leverandøre af diamant- og betonslibere.

God service og høj leveringssikkerhed

Vi sikrer dig, at du får den gode service samt levering til tiden.

Få et besøg af en af vores konsulenter 

Udfyld nedestående formular, hvis du ønsker et opkald fra en af vores dygtige konsulenter omkring noget af vores værktøj. Så vender vi tilbage inden for 24 timer.

Nogle felter er ikke udfyldt korrekt

Om Diaflex

Diaflex udbyder diamantværktøj, tape og folier til stærke europæiske producenter, som er markedsførende inden for deres område.

Kontakt os

DIAFLEX A/S i Ikast:

​​Lene Haus Vej 17B, 7430 Ikast

Klik her for rutevejledning

DIAFLEX A/S i Roskilde:

Håndværkervej 16, 4000 Roskilde

Klik her for rutevejledning

Telefon: 75 77 34 00

E-mail: diaflex@diaflex.dk