​Diaflex A/S - God service og høj leveringssikkerhed​

Kontakt Diaflex:

Hovednummer: +45 75 77 34 00

​Eller udfyld vores formular  »

Udbyder af diamantværktøj, tape og folier

Leverandør til byggeriet og industrien siden 1994​

​Kontakt

Diaflex A/S

Lene Haus Vej 17B

7430 Ikast, Denmark

​​Tlf: +45 75 77 34 00

E-mail: diaflex@diaflex.dk

CVR-nummer: 19667340

Klik her for at modtage vores nyhedsbrev

 
 
 
 
Nogle felter er ikke udfyldt korrekt

DIAFLEX A/S
Lene Haus Vej 17B
7430 Ikast

Mogens Eskildsen

Direktør

Salg Danmark

Diamantværktøj

Mobil: (+45) 40 68 00 74

Mail: ​mogens@diaflex.dk​​

Boas Laursen

Salgschef
Diamantværktøj

Mobil: (+45) 20 83 60 36

Mail: ​boas@diaflex.dk

Mathias Harid

Cand. Merc.

Marketing og digitalisering

Mail: ​mathias@diaflex.dk

Lasse Olsen

Salg / Værksted

Mobil: (+45) 22 22 41 71

Jesper Wolf Kaster
Salg Syd- og Vestjylland

Mobil: (+45) 20 32 60 32

Mail: jesper@diaflex.dk

Jørn Nørgaard

Salg / Logistik


Tlf.: (+45) 52 23 91 91

Mail: jnr@diaflex.dk

Bogholderi


Mail: bogholderi@diaflex.dk

Diaflex A/SLene Haus Vej 17B ▪ 7430 Ikast ▪ Tlf: +45 75 77 34 00 ▪ Fax +45 75 77 34 01 ▪ Mail: diaflex@diaflex.dk

Gazelle 2016​